INTERNÍ NAVIGACE
HomeNovinkyMoravská Třebová podporuje vzdělávání žáků naší školy

Moravská Třebová podporuje vzdělávání žáků naší školy

Každoročním vyjádřením spolupráce města Moravská Třebová a Integrované střední školy je schválení dotace na podporu vzdělávání žáků naší školy. Tradičně tato dotace směřovala na organizaci výměnné zahraniční praxe žáků gastronomických oborů s partnerskou školu v Žiaru nad Hronom.

Letos nám však Covid-19 překazil plány. Výměnná praxe se uskutečnit nemohla z důvodu omezení daných nouzovým stavem.

Z tohoto důvodu jsme podali žádost o změnu účelu této dotace, kterou Rada města schválila. Z přidělených finančních prostředků byl zakoupen dataprojektor, který bude v současné době prioritně využíván v rámci distanční výuky našich žáků.

Děkujeme touto cestou představitelům města za trvalou podporu studijních aktivit, organizovaných pro naše žáky.

Mgr. Libor Čáp

statutární zástupce ředitelky